Detektor kovů XP DEUS II 22 FMF WS6 MASTER

Kód: DEUS2-22FMFWS6E
Neohodnoceno
Značka: XP
22 390 Kč 18 504,13 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detektor XP DEUS II WS6 MASTER s cívkou 22 cm 2D FMF

Nová revoluce!
Dnes XP opět posouvá limity stvořením prvního bezdrátového, multi-frekvenčního detektoru kovů s jedinečnými vlastnostmi a výkonem. Jakmile jsou cívka, sluchátka a dohledávačka spárovány, komunikují spolu zcela bezdrátově a bez sebemenšího zpoždění pomocí patentovaného systému rádiového protokolu XP. To znamená, že signály generované vyhledávací cívkou jsou rychle přenášeny do sluchátek bez jakéhokoli zpoždění, což dává detektoru DEUS II bezkonkurenční rychlost a přesnost. DEUS II funguje mimořádně dobře ve všech terénech a podmínkách, na souši i na moři, díky technologii FMF® (Fast Multi Frequency – rychlá multi-frekvence).

Pracovní frekvence cívky jsou 4, 7, 15, 21, 28, 35 a 45 kHz. Celkem včetně frekvenčního posunu celkem 49 frekvencí. K dispozici je zároveň 11 továrních pracovních multifrekvenčních režimů + 11 uživatelských multifrekvenčních režimů, + 1 mono tovární režim + 1 mono uživatelský režim.

Pomocí bezdrátového sluchátkového modulu WS6 můžete ovládat všechny funkce detektoru XP DEUS II. Modul můžete umístit od držáku na teleskopickou konstrukci XP a mít tak před sebou například číselnou identifikaci nálezů. Díky grafickému displeji modulu WS6 je velikost ID stejně velká jako na hlavní jednotce. Samozřejmě můžete modul WS6 používat jako klasická bezdrátová sluchátka a řídit se čistě pomocí zvukové signalizace.

Pro bezdrátových přenos signálu do bezdrátových sluchátek používá XP vlastní patentovanou technologii. Bezdrátový přenos je 10x rychlejší než nejrychlejší Bluetooth sluchátka s velmi nízkou latencí. Můžete si tak vychutnávat jedinečnou rychlost přenosu signálu bez zpoždění.

Vyberte rychlé a simultánní Multi Frekveční programy nebo si zvolte jednu z 49 samostatných frekvencí od 4 to 45 kHz.

etektor nabízí 12 továrních programů + 12 uživatelských hledacích programů.


Vyrobeno ve Francii, záruka 5 let! Na baterie se vztahuje záruka 2 roky.

XP DEUS II je plně kompatibilní s inteligentní dohledávačkou MI-6.

Set obsahuje:

  • multifrekvenční cívka FMF 22 cm 2D (4, 7, 15, 21, 28, 35 a 45 kHz)
  • bezdrátová sluchátka XP WS6
  • teleskopická konstrukce XP LITE
  • nabíjecí klip na cívku
  • držák modulu WS6 na konstrukci
  • XP adaptér na sluchátka jack 3,5 mm
  • příslušenství na nabíjení a aktualizaci detektoru

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: